Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 1.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Testament of YouthRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 4.0