Movies
Ratings
192
CartRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0