Titles you rated
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- Lee Sang That Lee SangRated ★ 3.5
- Coffee HouseRated ★ 3.0
- Hair ShowRated ★ 3.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.0
- Cupid FactoryRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
- Angel's KissRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Romance TownRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 4.0