Series
Ratings
37
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 0.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
RememberRated ★ 2.0