Titles you rated
HerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0