Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 1.0
UnframedRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Running GirlsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0