Movies
Ratings
1231
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Lion King at the Hollywood BowlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 3.5