Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5