Movies
Ratings
208
Night at the MuseumRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0