Movies
Ratings
101
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0