Titles you rated
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0