Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5