Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
PushRated ★ 2.0
Stonehearst AsylumRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0