Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5- BlackRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5