Movies
Ratings
578
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.5- Soldier's GirlRated ★ 2.0
- The Daechi ScandalRated ★ 0.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0
WishRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 4.5