Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0