Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5