Series
Ratings
45
HannibalRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 1.5