Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5