Titles you rated
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
LEGO Star Wars: Rebuild the GalaxyRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0