Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0- Love and LeashesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5