Series
Ratings
31
MovingRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 4.0
SPRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0