Movies
Ratings
888
Life of PiRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 2.5
TogoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5