Movies
Ratings
125
Notting HillRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5