Titles you rated
JawsRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Rambo IIIRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.5
xXxRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5