Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5