Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.0