Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.0