Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Eighth DayRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.0