Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0