Titles you rated
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 0.5
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 3.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 0.5
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.5
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the CountrysideRated ★ 1.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 4.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Endo and Kobayashi Live! The Latest on Tsundere Villainess LieselotteRated ★ 3.5
I'm Giving the Disgraced Noble Lady I Rescued a Crash Course in NaughtinessRated ★ 2.5
Tearmoon EmpireRated ★ 4.5
The Great ClericRated ★ 3.5
Management of Novice AlchemistRated ★ 3.0