Series
Ratings
37
Ruler of Your Own WorldRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 0.5
SignRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0