Movies
Ratings
443
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Red TurtleRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0