Movies
Ratings
922 Warm BodiesRated ★ 3.5 Warm BodiesRated ★ 3.5
 RinguRated ★ 3.5 RinguRated ★ 3.5
 Ocean's EightRated ★ 3.0 Ocean's EightRated ★ 3.0
 Indian SummerRated ★ 3.0 Indian SummerRated ★ 3.0
 American PsychoRated ★ 4.0 American PsychoRated ★ 4.0
 UnderworldRated ★ 3.5 UnderworldRated ★ 3.5
 Jurassic WorldRated ★ 3.5 Jurassic WorldRated ★ 3.5
 Black MoneyRated ★ 3.0 Black MoneyRated ★ 3.0
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
 John WickRated ★ 3.5 John WickRated ★ 3.5
 HitchRated ★ 2.5 HitchRated ★ 2.5
 Infernal Affairs IIRated ★ 3.0 Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
 Still WalkingRated ★ 5.0 Still WalkingRated ★ 5.0
 Pearl HarborRated ★ 3.5 Pearl HarborRated ★ 3.5
 Demolition ManRated ★ 4.0 Demolition ManRated ★ 4.0
 Gangs of New YorkRated ★ 4.0 Gangs of New YorkRated ★ 4.0
 I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0 I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
 Thor: RagnarokRated ★ 2.5 Thor: RagnarokRated ★ 2.5
 This Charming GirlRated ★ 3.0 This Charming GirlRated ★ 3.0
 Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0 Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0