Titles you rated
Phone BoothRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0