Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Leaving NeverlandRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Rising Impact Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Full ProfilerRated ★ 3.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0