Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5