Movies
Ratings
313
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.5
xXxRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5