Series
Ratings
687
ConfessionRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.0
Bad and CrazyRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
TomorrowRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
FlexxCopRated ★ 4.0