Titles you rated
Cuba and the CameramanRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Volcano: Rescue from WhakaariRated ★ 3.0
Take Your PillsRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Sugar and StarsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5