Movies
Ratings
447
Fantastic FourRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5