Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0