Titles you rated
The InternRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5