Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0