Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5