Movies
Ratings
422
High SocietyRated ★ 0.5
PaddingtonRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5