Titles you rated
YouRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.0
DarkRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 5.0