Titles you rated
HerRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0