Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
ShameRated ★ 2.0
Boys Don't CryRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Fantasy of the GirlsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0