Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0